Gdy papieros jest niewystarczający

Palenie tytoniu w postaci tradycyjnych papierosów, chociaż w dalszym ciągu rozpowszechnione powoli odchodzi do przeszłości. Współcześni, nowocześni konsumenci poszukują lepszych możliwości relaksu, wyrażenia siebie oraz doznania wyraźniejszego smaku niż jest im w stanie zaoferować szybki papieros w przerwie. Celebracja wolnego, ograniczonego czasu wiąże się z poszukiwaniem rozwiązań, które są w stanie efektywnie uświetnić każde wolne od obowiązków 5 minut. W efekcie w codziennej rzeczywistości milionów klientów na całym świcie odznacza się shisha. Shishe oraz fajki wodne są doskonałym narzędziem do relaksu oraz uzupełnienia spotkań towarzyskich o nowy, unikalny element. Mokry tytoń lub też melasa do fajki wodnej stosowany w shishy pozwala na cieszenie się zupełnie nową gamą doznań smakowych, które pozostawiają po sobie uczucie błogości oraz bardziej pozytywne wspomnienia ze spotkania towarzyskiego niż szybki papieros na balkonie.

Mokry tytoń, czyli melasa

Mokry tytoń jest tytoniem przeznaczony stricte do użytkowania w arabskich fajkach wodnych typu shisha. Jego duża wilgotność oraz mocny aromat pozwala na nowe wyjątkowe doznania smakowe. Tytoń nasączany jest między innymi melasą cukrową, esencjami kwiatowymi, olejkami aromatycznymi oraz syropami naturalnymi. Różnorodność smaków pozwala nawet najwytrawniejszemu palaczowi na skuteczne znalezienie wariantu, który w pełni będzie odpowiadał jego preferencjom. Mokry tytoń nie nadaje się do palenia w fajkach klasycznych z uwagi na swoją bardzo dużą wilgotność. Koniecznym jest jego nieustanne podgrzewanie przez węgielki do shishy.

melasa do fajki wodnej

Połączenie melasa do fajki wodnej, rozgrzane węgielki do shishy oraz doborowe towarzystwo to recepta na doskonały wieczór, który pozwoli na szybsze oraz sprawniejsze zregenerowanie wewnętrznych pokładów energetycznych i lepsze mierzenie się z wyzwaniami kolejnego dnia.