Wygląd swojej skóry można poprawić na wiele sposobów- chociażby poprzez wykorzystanie takiego urządzenia jak dermapen. Szczecin ma nam do zaoferowania naprawdę rozległą ofertę bardzo profesjonalnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, które pozwolą nam popracować nad naszym wyglądem zewnętrznym, a być może nawet pozwolą nam nabrać pewności siebie i zwalczyć nasze kompleksy. To niepozorne urządzenie swoim wyglądem przypomina klasyczny długopis, a jego główną funkcją jest wykonywanie niewielkich nakłuć na skórze, które pobudzają ją do tego, aby rozpoczęły się w jej wnętrzu procesy regeneracyjne. 

Dermapen w Szczecinie - kto może z niego skorzystać? 

Dermapen- czy warto się na niego zdecydować?Cały zabieg wykonywany jest z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu o zautomatyzowanym sposobie działania. Metoda ta jest bardzo konkurencyjna w stosunku do klasycznych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Cały zabieg jest wykonywany z dużą precyzją i z powodzeniem nawet te osoby, które posiadają delikatną i cienką skórę mogą zdecydować się na dermapen Szczecin i klinika Esteticon to odpowiednie miejsce do wykonania zabiegu. Docelowo, powoduje on wyraźne spłycenie zmarszczek, z powodzeniem może być więc stosowany jako kuracja przeciwstarzeniowa. Z wykorzystaniem urządzenia przeprowadza się też leczenie różnego rodzaju blizn potrądzikowych, jeśli więc mamy cerę ze skłonnością do wyprysków, po których przez długi czas zostają nieestetyczne ślady- jest to odpowiednia kuracja, która pozwoli nam się ich pozbyć. Zabieg można też stosować przy problemach z łysieniem. Dermapen w Szczecinie może być też stosowany jako kuracja mająca na celu zmniejszenie rozstępów. 

Jak w praktyce wygląda zabieg? 

Standardowo, czas trwania takiego zabiegu nie powinien przekroczyć około 45 minut, ale około godzinę przed zastosowaniem samego urządzenia nakłada się specjalny preparat znieczulający na to miejsce, na którym będziemy wykonywać mikronakłucia. Dzięki temu zabiegowi całość może być dla nas całkowicie bezbolesna. Głębokość takich nakłuć zależna jest od wskazania z jakim podejmowany jest zabieg - mogą być one inne w przypadku kuracji przeciwstarzeniowej, a inne jeśli będziemy mieć do czynienia z rozstępami czy bliznami. Po wykonaniu zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, a po kilku dniach może dojść do jej złuszczenia. Natomiast już do tygodnia czasu od momentu wykonania zabiegu można cieszyć się z pierwszych efektów jego zastosowania. Jeśli zależy nam więc na przetestowaniu takiego zabiegu jak dermapen- Szczecin oraz znajdujące się tutaj kliniki nam to umożliwią, możemy więc od razu zapisać się na wizytę i sprawdzić skuteczność takiej kuracji na własnej skórze.