Każdy strój bez względu na to czy jest to strój wieczorowy czy też codzienny wymaga uzupełnienia. Moda jest tak elastyczna, że pozwala na różne formy uzupełnienia czy tez dopełnienia stroju. Może to być odpowiedni makijaż, wyjątkowa fryzura czy też coś zupełnie innego jak na przykład kolczyki czy naszyjnik. Każdy strój powinien być takim elementem wykończony i jednocześnie trzeba pamiętać, że te elementy trzeba wybierać w sposób odpowiedni. Osoby, które maja ładne oczy, ale nie koniecznie chcą się chwalić ustami powinny te oczy uwydatnić, bardziej podkreślić mocniejszym makijażem, aby odciągnąć wzrok osób drugi od ust.

kurtki jesienne dla puszystych

Konkretna postura, konkretna odzież

Osoby zaś puszyste chcąc odciągnąć wzrok od swoich mankamentów, czyli po prostu kompleksów również powinny stosować tego typu techniki. Dziwnie na pewno będzie wyglądać puszysta kobieta, która nosi malutkie kolczyki. Oczywiście kształt twarzy jest tu bardzo ważny, ale przy osobach puszystych mini kolczyki znikną. Każdy sklep dla puszystych oprócz ubrań takich jak kurtki jesienne dla puszystych oferuje swoim klientom jednocześnie specjalne dodatki do każdej stylizacji. Można zakupić tam nie tylko kolczyki, ale również różnego rodzaju naszyjniki, apaszki czy też torebki. Sprzedawca potrafi dobrać odpowiedni dodatek taki, który odciągnie wzrok mijanych na ulicy osób od tych miejsc, które są krępujące a przyciągnie wzrok tam gdzie jest się, czym pochwalić. Do tego typu dodatków można zaliczyć również wszelkiego rodzaju paski czy odpowiednie obuwie.

Dodatki to również kwestia puszystych Panów

Odzież dla puszystych jak dla każdej innej osoby wymaga takiego uzupełnienia. Dobór dodatków jest kwestią smaku jak i tego, co chcemy ukryć i na co skierować wzrok osoby drugiej. Dodatkowo nikt nie powinien bać się stosowania kolorów. Bardzo ładnym rozświetleniem jest jasna apaszka na szyi czy też duże tęczowe kolczyki. Kolory jak i kształty przyciągają wzrok, a jednocześnie zakrywają to, co powinno być zakryte, czyli to, czego się wstydzimy. Dodatki wszelkiego rodzaju podnoszą pewność siebie a dodatkowo dobrze dobrane powodują, że ludzie potrafią je na nas chwalić, co jest bardzo miłe i budujące. Strój bez dodatków jest ubogi i jednocześnie taki niedokończony, co jest źle odbierane przez innych.

Jak widać człowieka wygląd poza bluzką czy sukienką albo spodniami bardzo zmienić w oczach innych może zwykły naszyjnik, torebka czy nawet kolczyki lub czapka. Bardzo ważne jest, aby o tym pamiętać i powinien to robić każdy, nie tylko osoba, która chce coś ukryć w swoim wyglądzie, ale każda, bo dodatki to uzupełnienie stroju, uzupełnienie nas jak i pokazanie naszego charakteru.