Każdy dom jest inny, indywidualny, ma swój charakter i styl, które mają swój wpływ na ogólną atmosferę. Ważną częścią wyposażenia wnętrz jest nie tylko jego umeblowanie ale też oświetlenie. Obecnie, najpopularniejsze pozostają oprawy LED. Są nowoczesne i bardzo funkcjonalne, jako że można je umiejscowić w niemal każdym miejscu, również takich, które do tej pory nie były dostępne. Artykuły z zakresu oświetlenia LED oferuje obecnie każdy sklep elektryczny.

oprawy ledJeszcze do niedawna nowością pozostawały energooszczędne świetlówki o charakterystycznym kształcie- długim i rozdzielnym, w przeciwieństwie do poprzedniej wersji żarówki, która przypominała gruszkę. Dzisiaj niemal wszyscy mają w domu ten typ oświetlenia, nie tylko ze względu na jego dłuższą żywotność ale również przez wzgląd na oszczędność jaką generuje. Podobnie jak harmonijny i stały jest łuk elektryczny, tak też oświetlenie winno być zgodne z resztą domu.

Dobrze dobrane oprawy LED gwarantują atrakcyjną prezencję i komfortowe użytkowanie oświetlenia w domu. Równie atrakcyjnie sprawdzą się również na witrynach sklepowych i we wnętrzach szczególnego przeznaczenia- np. restauracjach. Żarówki nowej generacji są zdecydowanie bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne, jak również na nieprzyjazne warunki pogodowe (wilgoć, słońce, wysokie i niskie temperatury).