Co zrobić w sytuacji, kiedy serca Pary Młodej biją w rytmie ostrych brzmień rocka? Zachęcamy, aby zorganizowali ślub w najbardziej lubianej przez siebie atmosferze, nawet jeśli oznacza to zastąpienie bieli wszystkimi odcieniami czerni. Prezentujemy pomysły na zaproszenia i dekoracje stołu weselnego, dzięki którym rockowy ślub będzie jednocześnie stylowy i niebanalny.

Pierwsze wrażenie

Dekoracje stołu weselnegoJeśli pragniecie urządzić ślub oddający nie tylko waszą wzajemną miłość do siebie, ale także wspólne uwielbienie dla najcięższego z muzycznych gatunków, to zamanifestujcie tę chęć już przy rozdawaniu zaproszeń. Ciekawym pomysłem jest zaprojektowanie zaproszeń, aby do złudzenia przypominały bilety koncertowe. Na pewno macie zachowane prawdziwe bilety z rockowych imprez, więc możecie się nimi zainspirować i nadać temu dniu specjalną nazwę „Weseliska Rockowiska” czy „WedRocka”. Co tylko przyjdzie wam do głowy!

Koniec z bajkowymi dekoracjami

Wbrew pozorom stworzenie ostrego i mrocznego wystroju wcale nie jest takie trudne, wymaga tylko odrobinę więcej kreatywności od konwencjonalnego ślubu .Bardzo elegancko prezentują się w czarne obrusy, do których dobierzemy dekoracje stołu weselnego w mocnych kolorach, takich jak zdecydowana czerwień czy fiolet. Mogą to być choćby kontrastu jące z czernią serwety, które pozwolą na zastosowanie innego zmyślnego dodatku - nabijanych ćwiekami pieszczoch w roli pierścieni spinających materiał.

Również kwiaty jak najbardziej mogą być zastosowane jako dekoracja stołu weselnego, ale rockowa muzyka nie do końca kojarzy się z pastelowymi, wiosennymi barwami. O wiele bardziej pasują do niej ogniście czerwone róże, oczywiście z zostawionymi kolcami.

Mniejsze i większe dodatki

Mamy już więc pewną wizję, jak może wyglądać dekoracja stołu weselnego, której nie powstydziliby się najbardziej zatwardziali wielbiciele ostrej nuty. Jednak takie ozdoby będą wyglądały co najmniej niemądrze, jeśli zestawimy je obok białych pokrowców na krzesła Pary Młodej, czy papierowych girland w kształcie serduszek, takich jak w https://www.slubna-alejka.com.pl/pl/c/Dekoracja-stolu-weselnego/149. Decydując się na pewien styl, w tym przypadku tak dosadny, musimy się go trzymać co do najdrobniejszych elementów.

Dlatego zrezygnujcie z tradycyjnych pokrowców i ubierzcie swoje krzesła w wersje wykonane z czarnego lateksu, dodatkowo zdobionego efektywnymi wiązaniami gorsetowymi. Także migdały w lukrze i chińskie ciasteczka możecie przemienić w o wiele ciekawsze upominki - zmywalne tatuaże. Gwarantujemy, że na długo zapadną w pamięci waszych gości.