Wózek, który łączy walory funkcjonalno-użyteczne z estetyczno-wizualnymi to bez wątpienia model Cybex Balios M, który tuż obok kultowego Cybexa Priam cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Może być używany od pierwszych dni życia, aż do osiągnięcia przez dziecko wagi 17 kilogramów, czyli mniej więcej do 4. roku życia. Stanowi najlepszy przykład, że wózek może być zarówno funkcjonalny, jak i designerski. Idealny na miejskie alejki i nierówne chodniki, jak również trudne tereny. Urzeka płynnością i komfortem jazdy, jak i eleganckim wyglądem.

Minimalizm czyli klasyczna prostota – także w przypadku wózka!

Moda na wszechobecny minimalizm wkroczyła w każdą dziedzinę naszego życia. Widać to także na przykładzie pojazdu Cybex Balios M, gdzie prosty, pozbawiony zbędnych dodatków wygląd doskonale wpisuje się w kanony minimalistycznego piękna. Budka wyposażona w dwa okienka oraz funkcję rozłożenia do wymiarów XXL przyniesie ukojenie zarówno podczas piekącego słońca, jak i przenikliwych wiatrów. Bez wątpienia, dodatkowa ochrona przed promieniowaniem słonecznym, jak i chłodem wpływa na komfort użytkowania, zarówno malucha, jak i prowadzącego go rodzica.

Koła – sercem każdego wózka

Cztery amortyzowane, wysokiej jakości, gumowe koła przeznaczone są do jazdy po każdej nawierzchni. Idealnie sprawdzają się zarówno w miejskim użytku, jak i poza nim. Duże, wypełnione pianką koła terenowe, które wykazują się odpornością na przebicie zadowolą wszystkich, nawet najbardziej wymagających opiekunów, gwarantując najwyższy komfort jazdy w każdych warunkach.

Pamiętaj o bezpieczeństwie!

Każdy wózek Cybex Balios M wyposażony jest w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, których zadaniem jest ochrona dziecka przed wypadnięciem. W połączeniu z nożnym hamulcem, którego płynność i lekkość użycia nie nastręczy nikomu trudności oraz pałąkiem będącym dodatkową ochroną, zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa – nawet u najbardziej ruchliwych smyków!

Dopasuj do własnych oczekiwań, dzięki opcji regulowania

Cybex Balios M został zaprojektowany tak, aby zapewnić wszystkim rodzicom i opiekunom najwyższy poziom komfortu. cybex balios mNie byłoby to możliwe, gdyby nie możliwość swobodnej regulacji siedziska, podnóżki i rączki, która zezwoli na przyjemny spacer zarówno troskliwej, ale niewysokiej babci, która woli mieć małego brzdąca zawsze na oku, jak i aktywnemu, wysokiemu tatusiowi, ukierunkowanemu na oswajanie malca z otaczającą rzeczywistością. Dużym ułatwieniem w tym zakresie jest odwracane, regulowane siedzisko, z możliwością montażu przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Trzystopniowy poziom ustawiania podnóżka, jak i rączki jest gwarantem swobodnego podróżowania i dostosowywania do indywidualnych oczekiwań. Podobnie zresztą jak siedzisko, które w zależności od potrzeb można zmienić do pozycji siedzącej, półleżącej i leżącej.