Coraz chętniej i częściej panie postanawiają przedłużyć oraz zagęścić swoje rzęsy w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Jednorazowo wykonane przedłużanie rzęs utrzymuje się przez 3-4 tygodnie. Utrzymanie się efektu długich oraz gęstych rzęs po każdym wstaniu z łóżka powoduje, że do salonu linergistki przybywa coraz większa ilość kobiet. Jest to idealna poprawka kosmetyczna dla osób, które pragną zaoszczędzić na tuszu do rzęs i oczywiście na czasie, który trzeba poświęcić do wykonania makijażu oczu. Dziś słów kilka o proponowanych usługach zagęszczania oraz przedłużania rzęs, które oferuje większość salonów urody. Sprawdź, która z oferowanych metod przedłużania rzęs jest dla Ciebie najlepsza!

Zabieg wykonany u profesjonalisty

Zestawy startowe do przedłużania rzęsStarannie wykonany efekt długich oraz gęstych rzęs uzyskamy tylko u sprawdzonych oraz cenionych linergistek. Warto przed umówieniem się na wizytę u kosmetyczki sprawdzić opinię na temat salonu oraz profesji wykonywanej przez nią w zakładzie. Zestawy startowe do przedłużania rzęs można znaleźć w dobrych drogeriach, lecz przyklejone w ten sposób rzęsy będą utrzymywać się tylko przez jeden dzień.

Metoda 1:1

Zabieg polega na przyklejeniu pojedynczej rzęsy do jednej rzęsy naturalnej. Jest to idealna propozycja dla pań, które po raz pierwszy rozpoczynają swoją przygodę z przedłużaniem rzęs. Dobrze wykonany zabieg wygląda naturalnie oraz estetycznie. Dla bardziej spektakularnego efektu w salonie kosmetycznym można wybrać dłuższy model rzęs, który sprawi, że oczy staną się bardziej otwarte oraz podkreślone. Zestawy startowe do przedłużania rzęs są dopasowywane do kształtu oka oraz klej, aby nie uczulał oraz był bezpieczny podczas aplikacji.

Mega Volume

To propozycja dla wszystkich pań, które pragną znacząco wyeksponować swoje spojrzenie. Metoda daje znaczną objętość rzęsom, tworząc gęsty wachlarz. Dodatkowo rzęsy są dobierane z dłuższych modeli rzęs, aby uzyskać nie tylko gęsty ale i długi efekt sztucznych rzęs. Efekt końcowy spodoba się każdej zwolenniczce sztucznego efektu spojrzenia, który na ulicy z pewnością zostanie zauważony.

Laminacja rzęs

Zabieg polegający nie na doczepianiu, ale uwydatnianiu i podkreślaniu rzęs naturalnych. Na naturalne rzęsy nakładana jest keratyna, która odżywia oraz odbudowuje naturalną strukturę rzęs. Dodatkowo podczas zabiegu rzęsy są przyciemniane ciemnym barwnikiem, aby rzęsy stały się bardziej wyraziste. Zabieg można wykonywać nie częściej niż dwa razy w miesiącu.