Średnie i duże piersi już nie muszą być problemem! Nie byłoby to możliwe, gdyby nie oferta marki Gorsenia. Biustonosze tej firmy zostały bowiem zaprojektowane po to, aby przynosić ulgę wszystkim kobietom, które natura raczyła hojniej obdarzyć. Jej bielizna nie tylko zapewnia piękny wygląd (i to na każdy rodzaj dekoltu), ale również pasuje do wielu stylizacji. A co najważniejsze, gwarantuje dobre podtrzymanie dla obfitego biustu, przynosząc komfort i wygodę wszystkim posiadaczkom biustu w rozmiarze plus size. 

Czym charakteryzują się produkty Gorsenia?

Sposób na obfity biust? Postaw na biustonosze Gorsenia!Biustonosze tej firmy mają wiele zalet. I trudno byłoby wymienić je wszystkie. Niemniej jednak, do najważniejszych należy zaliczyć wysoką precyzję wykonania oraz właściwe wymodelowanie miseczek. W efekcie, gwarantują najwyższy poziom komfortu – nawet przy sporej wielkości piersiach. Można je nosić zarówno na co dzień, jak i podczas wyjątkowych okazji. Co ciekawe, większość z nich nadaje się również jako bielizna erotyczna – do wspólnych zabaw z partnerem. W jej ofercie nie brakuje bowiem modeli gładkich, pozbawionych dekoracyjnych detali, jak również zdobionych kuszącymi koronkami czy florystycznymi printami. 

Najpopularniejsze modele marki Gorsenia

Biustonosze, jakie posiada w swojej ofercie, zachwycają ogromną różnorodnością fasonów, kolorów i wzorów. Spośród wielu modeli staników dostępnych na stronie https://www.kontri.pl/pl/producers/gorsenia-1308137372.html, można wybrać wiele interesujących propozycji. Jedną z nich jest balkonetka, której największym atutem jest optymalne podtrzymanie piersi (nawet tych w dużym rozmiarze). Jej staranny projekt został wykonany tak, aby nie tylko zapewnić odpowiednie wsparcie, ale również odciążyć kręgosłup. Fenomenalnie prezentuje się w towarzystwie dopasowanych sukienek czy bluzek – koniecznie z dużym dekoltem. 
Z myślą o dużych biustach powstały również staniki miękkie, które jak wynika z samego nazewnictwa, nie posiadają fiszbin czy innych usztywnień, dzięki czemu są lekkie i komfortowe w noszeniu. 

Szeroka gama kolorystyczna

Biustonosze Gorsenia charakteryzują się nie tylko dużą rozpiętością fasonów, ale również rozmiarów oraz kolorów. W jej ofercie znajdziemy zarówno staniki w eleganckiej czerni, czystej bieli czy ponadczasowym nude, jak również modnym granacie, ożywczej zieleni, dziewczęcym różu czy eleganckim bordo. Dominują subtelne, ale eleganckie koronki i urocze, wdzięczne hafty. Mnogość modeli sprawia, że biustonosze Gorsenia stanowią ulubiony rodzaj bielizny – dla wielu kobiet, niezależnie od wieku.