Jeśli biegasz, lubisz jazdę rowerem lub uprawiasz dowolnie inny rodzaj sportu na świeżym powietrzu lub na sali gimnastycznej, ważnym elementem Twojego ekwipunku niemal zawsze jest jakiegoś rodzaju bidon na wodę lub na napój regeneracyjny. Obecnie na rynku znajdziemy dziesiątki modeli tego typu przedmiotów. Nie oznacza to jednak, że każdy kto uprawia sport od razu myśli o zakupie takiego sprzętu. Jeśli jednak taki przedmiot dana osoba otrzyma za darmo w prezencie, na przykład w formie drobnego upominku do zakupów, istnieje duża szansa, że zacznie z niego korzystać. W związku z tym designerskie bidony z nadrukiem mogą stać się naprawdę użytecznym gadżetem, zwłaszcza gdy obdarowana nim osoba jest miłośnikiem sportu lub szczególnych form sportowej aktywności tj. trekking czy wspinaczka górska.

Co daje taki bidon reklamowy?

Elegancki bidon reklamowy to sprytny sposób na zareklamowanie konkretnej marki lub konkretnego sklepu, zajmującego się sprzedażą odżywek sportowych, odzieży lub sprzętu sportowego. Osoba korzystająca z takiego bidonu staje się automatycznie żywą reklamą firmy, której logo lub nazwa została umieszczona na powierzchni takiego pojemnika z wodą. Gdy dodatkowo bidon jest produktem z wyższej półki, rzeczą wyróżniającą się eleganckim wykonaniem i designerskim kształtem, jego wartość jako nośnika reklamy wyraźnie wzrasta.

bidony reklamowe

Gadżety sportowe

Naturalnie bidony reklamowe lub inne sportowe gadżety nie zastąpią klasycznych form reklamy, mogą stać się jednak ich dobrym i wysoce skutecznym uzupełnieniem. Oczywiście prócz bidonów na wodę okleić można również dedykowane dla nich akcesoria tj. uchwyty na bidon. To w dodatkowy sposób poszerza zakres oddziaływania na podświadomość użytkowników takiego sprzętu.

Trwałe, elastyczne i estetyczne

Wyróżniające się dużą trwałością, estetycznym wykonaniem i nietypowym kształtem niedrogie bidony z nadrukiem to sprytny sposób na reklamowanie swoich produktów przez różnego rodzaju sklepy, zajmujące się dystrybucją szeroko rozumianego asortymentu sportowego. Wykonanie tego typu bidonów może opłacić się na przykład sklepom internetowym, które zajmują się sprzedażą rowerów i akcesoriów rowerowych, dystrybucją sprzętu i odzieży dla biegaczy, specjalizujące się w sprzedaży odżywek i suplementów diety dla sportowców czy sklepów ze sprzętem do ćwiczeń siłowych. Bidon z nadrukiem może być formą upominku wręczanego klientom przy zakupie towaru o łącznej wartości przekraczającej określoną przez sklep sumę lub dodatkiem obligatoryjnie wręczanym każdemu klientowi, który dokona zakupów w sklepie w określonym terminie lub w ramach oferty promocyjnej.